Правила укладання стяжки для теплої підлоги

Укладання стяжки для теплої підлоги: 3 головні правила

Укладання стяжки для теплої підлоги

Є 3 головні критерії обов’язкові і необхідні для укладання стяжки для теплої підлоги.

Сьогодні під час ремонтних робіт близько 80% наших клієнтів використовують теплу підлогу як один із методів обігрівання приміщень. Зрозуміло чому, адже такий вид опалення – це дієве рішення для покращення комфорту в будинку чи в крартирі у холодний період року.

Що потрібно знати для того, щоб тепла підлога була енергоефективною та без яких матеріалів не обійтись? У ції статті розкажемо про 3 важливі правила, на які потрібно зважити при укладанні напівсухої стяжки:

1️⃣ ТОВЩИНА СТЯЖКИ
Загальний рівень стяжки повинен бути від 5см до 7см. Чому важливо дотримуватись саме такої товщини? Така товщина і правильний крок укладання трубки теплої підлоги створюють перетин конусів теплових потоків на поверхні стяжки, а не в її товщі або у повітрі. Це оптимізує тепловіддачу і підвищує ефективність теплої підлоги.


2️⃣ ТРАМБУВАННЯ
Трамбування є обов’язковим процесом при укладанні напівсухої стяжки. Так як напівсуха стяжка є пористою, завдяки трамбуванню ми досягаєм максимальної щільності, яка в свою чергу, запобігає просіданню стяжки та гарантує хорошу тепловіддачу.

3️⃣ ПЛАСТИФІКАТОР
Для досягнення правильної щільності стяжки використовується пластифікатор, в наслідок цього підвищується теплопровідність. Також він надає стяжці еластичності, тому, при нагріванні бетону та його розширенні стяжка не тріскає.

📌Важливо. ІЗОЛЯЦІЯ
Напівсуха стяжка повинна бути ізольована. Стяжка не має хімічно зв’язуватись з підлогою та стінами. Ізоляція підлоги проводиться підстилкою (найчастіше пінопластом), а стін – демпферною стрічкою. Це запобігає втраті тепла через основу (плити перекриття, моноліт) та через стіни.

укладання стяжки для теплої підлогиПотрібна стяжка підлоги?
Довір справу професіоналам!

СтяжкаІФ
☎️ 0508064555

Тисніть ТУТ! Щоб побачити ВІДЕО укладання стяжки для теплої підлоги