СтяжкаІФ укладання напівсухої машинної стяжки в м. Львів та області. Без довгих черг

Стяжка підлоги Львів – Ціна від 190 грн/м2 від компанії СтяжкаІФ

Стяжка підлоги Львів – послуги від компанії СтяжкаІФ у м. Львів та в Львівській області.

Напівсуха машинна стяжка підлоги Львів: Ми, компанія СтяжкаІФ, надаємо послуги по укладанню стяжки тепер і в м. Львів та в Львівській області!

Чому варто обрати нас:

– Приступаємо до виконання робіт через 3-4 дні після заявки клієнта. Завдяки великим потужностям у нас немає довгих черг (наша компанія «СтяжкаІФ» налічує 12 одиниць техніки, відповідно працює 12 професійних бригад майстрів),

– Пропонуємо оптимальний варіант по рівню стяжки та матеріалах. Попередньо приїжджаємо на об’єкт до клієнта для консультацій, вимірювання рівня стяжки, підбору матеріалів та резервування дати. Підбираємо матеріали під тип об’єкта за оптовими цінами та доставляємо.

До прикладу, у одного із клієнтів, у якого ми проводили укладання стяжки підлоги (м. Львів, вул. Замарстинівська), товщина стяжки початково виходила 10 см. Ми порекомендували застелити пінопласт 3 см для додаткової тепло- та шумо- ізоляції, відповідно і рівень стяжки вийшов оптимальної товщини – 7 см.

Ціна від 190 грн за м2 в залежності від типу матеріалів, які ми будемо використовувати. Ми підбираємо матеріали під об’єкт. Наприклад, важливо уточнювати чи є тепла підлога. Якщо так, рекомендуємо використовувати матеріали, які краще прогріваються, для максимальної ефективності теплої підлоги.

 Гарантуємо чистоту під’їзду та прибудинкової території. Матеріали, які ми привозимо, висипаємо на брезент, та, після виконаної роботи, повністю забираємо залишки. Шланг, по якому йде розчин, обмотуємо стрейч-плівкою та закріплюємо хомутами, щоб уникнути пошкоджень під’їзду. У випадку, якщо пошкодження трапились, звісно, ми їх відремонтуємо, адже відповідаємо за якість виконаної роботи.

–  Після виконання робіт, ми надаємо акти виконаних робіт, де вказуємо гарантію на нашу роботу. Гарантію надаємо на термін 3 роки.

Ми гарантуємо:

  1. Рівну поверхню без тріщин після висихання.
  2. Якісне прогрівання стяжки.
  3. Міцну поверхню яка не пилючить.

 

Команда працівників «СтяжкаІФ» буде рада співпраці з жителями м. Львова та Львівської обл., та гарантує якісно виконану роботу, чистоту під’їзду та прибудинкової території.

Також Ви можете переглядати більше  робіт від “СтяжкаІФ” в соц. мережах:

Instagram – https://www.instagram.com/styazhka_if/

Стяжка-підлоги-Львів-СтяжкаІФ

 

Тисніть ТУТ! Щоб побачити, які матеріали ми використовуємо в м. Львів