деформаційні-шви-у-напівсухій-стяжці

Деформаційні шви в напівсухій стяжці. Для чого використовуються? Де і як нарізаються?

Деформаційні шви в напівсухій стяжці.

Для чого використовуються деформаційні шви? Де і як нарізаються?

Деформаційні шви – це прорізи в конструкції стяжки, які ділять монолітну площу на окремі частини та допомагають стяжці впоратись із різними видами навантажень.

Де і як нарізаються деформаційні шви?
1️⃣ У всіх дверних пройомах.
2️⃣ Від колон (колона обводиться ромбом).
3️⃣ Якщо приміщення має площу більше 20м2, переділяємо його швом на дві частини.
Є два способи нарізання деформаційних швів: сухий та мокрий. Сухий – після висихання стяжки за допомогою болгарки.
Ми ж рекомендуємо використовувати мокрий спосіб. Нарізання шва мокрим способом проходить завдяки «втискуванню» правила зразу після першого етапу шліфування стяжки. При цьому, пошкодити теплу підлогу неможливо.
деформаційні шви напівсуха стяжка іф  деформаційні шви напівсуха стяжка іф
Від яких навантажень захищають деформаційні шви?
✅Температурні розширення в місцях розміщення теплої підлоги.
В цьому випадку, деформаційний шов служить для компенсації розширення під дією змін теплої підлоги. В цих місцях крім деформаційних швів важливе значення має пластифікатор. Він, крім максимальної щільності, надає розчину «текучості» для рівномірного розширення стяжки.
📌Важливо. В місцях, де є тепла підлога, рекомендуємо робити ізоляційні шви. Це вид деформаційних швів, який, крім зменшення навантаження, ізолює стяжку посегментно та мінімізує втрати тепла.
✅Динамічні навантаження (наприклад, навантаження, спричинене людьми та обладнанням, яке використовується в приміщенні).
✅Просідання будинку. В процесі експлуатації будинок має властивість просідати, це, в свою чергу, призводить до навантаження на стяжку. Для того, щоб ваша стяжка не потріскала, ми обов’язково нарізаєм усадкові шви. Тим самим розділяємо стяжку на частини для зменшення навантаження.
⚠️Якщо цього не зробити, в процесі деформації та у зв’язку з великою монолітною площею, стяжка може потріскати хаотично, а тріщини -роздвоюватись. В свою чергу, це може призвести до тріщин плитки.
✅ Висихання стяжки. Так як стяжка висихає нерівномірно (верхній шар висихає швидше та зменшується в об‘ємі) це призводить до внутрішнього навантаження та утворення розривів стяжки(тріщин). Для уникнення такого явища, потрібно нарізати усадкові шви.
Телефонуйте нам та отримайте детальну консультацію:  ☎️ 0508064555