Як перевірити якість стяжки?

Як перевірити якість стяжки підлоги?

Як перевірити якість стяжки підлоги?

Як бути впевненим, що Ви обрали правильну компанію та укладання стяжки виконане правильно? Є зовсім прості способи як перевірити якість стяжки підлоги і дозволяють замовнику швидко оцінити виконану роботу.

Ми виділили основні моменти, які необхідно перевірити замовнику стяжки:

1️⃣ Необхідно перевірити на скільки стяжка є рівною. Компанія СтяжкаІФ дотримується міжнародних стандартів, за якими допустимий перепад на довжині у 3м становить вього 3мм. Тому, тоді, коли підрядник здає замовнику роботу, необхідно за допомогою правила(рівня) або лазера з рулеткою перевірити на скільки поверхня рівна.

2️⃣Як перевірити на скільки стяжка є міцною?  Міцна та правильно укладена стяжка не повинна пилючити. Перевірити це можна навіть без додаткового спеціального обладнання – просто провівши рукою по поверхні стяжки. При правильній технології укладання напівсухої стяжки поверхня не пилючить. Компанія «СтяжкаІФ» виконує затирання стяжки в два етапи (мокре та сухе). Цей спосіб надає максимальну міцность поверхні.

📌Правильно затерта стяжка не пилючить і при подальшому укладанні плитки, вона добре зчеплюється.

3️⃣ Немає пошкоджень трубок теплої підлоги та у місцях заливки стяжки. А також підїзд, квартира чи прибудинкова територія після виконаних робіт мають бути чистими. Наприклад, ми для збереження чистоти, матеріал, який привозимо, висипаємо тільки на брезент, а траса (шланг) по якій йде розчин, обмотуєм плівкою.

Потрібна стяжка підлоги?
Довір справу професіоналам!
☎️0508064555

 

Тисніть ТУТ! Відео контент для перевірки якості стяжки!