Наші переваги

Наші переваги та які матеріали ми використовуємо.

СтяжкаІФ – надаємо послуги з укладання напівсухої машинної стяжки.

Наші переваги💪:

Приступаємо до виконання робіт 3-4 дні після заявки клієнта. Завдяки великим потужностям (наша компанія налічує 12 одиниць техніки), тому в нас немає довгих черг.

Попередньо приїжджаємо на об’єкт до клієнта для консультації, вимірювання рівня стяжки, підбір матеріалів (підбираємо матеріали під тип об’єкта за оптовими цінами та доставляємо), резервування дати. До прикладу, в клієнта якого ми проводили укладання стяжки підлоги, товщина стяжки виходила 10 см. Ми порекомендували застелити пінопласт 3 см для додаткової тепло- та шумо- ізоляції.

Ціна від 190 грн за м2 в залежності від типу матеріалів які ми будемо використовувати. Ми підбираємо матеріали від типу об’єкта (чи є тепла підлога? Якщо так, рекомендуємо використовувати матеріали які краще прогріваються, для максимальної ефективності теплої підлоги).

Гарантуємо чистоту під’їзду та прибудинкової території. Матеріали які ми привозимо висипаємо на брезент, та після виконаної роботи повністю забираємо залишки. Шланг по якому йде розчин обмотуємо стрейч-плівкою та закріплюємо хомутами, щоб уникнути пошкоджень під’їзду. Якщо пошкодження трапились, ми їх відремонтуємо.

Після виконання робіт ми надаємо акти виконаних робіт де вказуємо гарантію на нашу роботу. Гарантію надаємо на термін 3 роки.
📍Гарантуємо:
1. Рівну поверхню без тріщин після висихання.
2. Якісне прогрівання стяжки.
3. Міцну поверхню яка не пилючить.

Тисніть ТУТ! Щоб побачити які матеріали ми використовуємо!