Яка стяжка підлоги вигідніша: ручна чи машинним способом?

Стяжка підлоги: 3 аргументи, які заощадять час і гроші:

1. Економія часу. До прикладу, стяжка підлоги у квартирі 180 м2 машинним способом заливається за 1 день, а заливка стяжки вручну становить близько 3 днів. Зауважте, що додатково при заливці стяжки вручну потрібно врахувати виніс матеріалів на поверх. Для заливки машинним способом розчин подається шлангом, тому поверх не має значення і не впливає на вартість.
📌Заливаючи стяжку вручну, потрібно забезпечити наявність матеріалу або додатково шукати і платити підсобникам, які займаються виносом матеріалів.

2. Акуратність виконання роботи. Особливо важливий момент, на який потрібно звернути увагу, якщо у вас монтована тепла підлога. При заливці стяжки машинним способом робиться спеціальна підсипка в місцях, де є тепла підлога. Це виконується для того, щоб вберегти трубки теплої підлоги від пошкоджень. Чого не можна сказати про заливку стяжки вручну. Весь інвентар, з яким працюють майстри, знаходиться у квартирі та легко може призвести до пошкоджень . Детальніше про стяжку для теплої підлоги читайте тут.

3. Якість виконання роботи. Після стягування стяжки обов’язковим етапом є її шліфування. При заливці стяжки машинним способом використовується спеціальна шліфувальна машинка, за допомогою якої додатково зміцнюється поверхневий шар. Затираючи стяжку в ручну, Ви не отримаєте бажаного результату і в деяких місцях стяжка підлоги може пилючити. ❗️А це призводить до додаткових витрат при укладанні плитки.

Цікавить детальніше?

Консультація майстра компанії СтяжкаІФ за телефоном ☎️ 0508064555

стяжка-підлоги-маннина-ручна