СтяжкаІФ-переваги

СтяжкаІФ: чому обирать нас при заливці напісухої стяжки підлоги?

СтяжкаІФ – чому обирать нас при заливці напісухої стяжки підлоги?

Рівна та міцна поверхня підлоги – це те, з чого розпочинаються ремонтні роботи, тому дуже важливо обрати надійних професійних майстрів. Компанія СтяжкаІФ на ринку із 2012 року і залишається в ТОПі серед рекоменцій забудівників та майстрів із ремонту. Чому?

1. Перша і найважливіша наша перевага – це ГАРАНТІЯ. СтяжкаІФ – єдина компанія, яка надає офіційну гарантію на виконану роботу. У гарантії зазначаємо важливі умови:

  • гарантуємо рівну поверхню без тріщин після висихання;
  • гарантуємо міцну поверхню яка не пилючить;
  • гарантуємо якісне прогрівання стяжки (у випадку, якщо є тепла підлога);
  • гарантію надаємо терміном у 3 роки.

2. Приступаємо до виконання робіт 3-4 дні після заявки клієнта. Завдяки великим потужностям компанії СтяжкаІФ (наша компанія налічує більше 14 одиниць техніки), в нас немає довгих черг та затримок у записах.

3. Попередньо приїжджаємо на об’єкт до клієнта для консультації, вимірювання рівня стяжки, підбору матеріалів (підбираємо матеріали під тип об’єкта за оптовими цінами та доставляємо), резервування дати та рекомендуємо найвигіднішу пропозицію.  До прикладу, в клієнта, у якого ми проводили укладання стяжки підлоги, товщина стяжки попередньо виходила 10 см. Ми порекомендували застелити пінопласт 3 см для додаткової тепло- та шумо- ізоляції та економії коштів.

4. Ціна від 190 грн за м2 в залежності від типу матеріалів, які ми будемо використовувати. Ми підбираємо матеріали від типу об’єкта (Чи є тепла підлога? Якщо так, рекомендуємо використовувати матеріали, які краще прогріваються для максимальної ефективності теплої підлоги).

5. Ми гарантуємо чистоту під’їзду та прибудинкової території. Матеріали, які ми привозимо, висипаємо на брезент та після виконаної роботи повністю забираємо залишки. Також важливо, що шланг, по якому йде розчин, обов’язково обмотуємо стрейч-плівкою та закріплюємо хомутами, щоб уникнути пошкоджень під’їзду. Якщо пошкодження трапились, ми їх відремонтуємо.

Обирайте перевірених майстрів і Ви завжди будете задоволені результатом!

СтяжкаІФ – Довірте справу професіоналам!

0508064555

Тисніть ТУТ! Щоб побачити ВІДЕО з матеріалами, які ми використовуємо!